Головна сторінка

11.jpg 9.jpg 3.jpg

Комунальний заклад «Харківський університетський ліцей Харківської міської ради»

створений розпорядженням представника Президента України «Про відкриття обласного ліцею на базі Харківського державного університету» (№ 32 від 15 січня 1993 р.). Ліцей є правонаступником Державного університетського ліцею та Харківського університетського ліцею.
 

Засновник ліцею

Структура Ліцею

- ліцей з початковою школою та гімназією

Коротка назва Ліцею

КЗ «ХУЛ».

Повноваження з управління Ліцеєм здійснює

Головна мета Ліцею

реалізація прав громадян на отримання повної середньої освіти понад державний мінімум, а також забезпечення профільної освіти та підготовка учнів до навчання у вищих навчальних закладах і, насамперед, у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.
 
Викладання в Ліцеї здійснюється українською мовою
 
Територія обслуговування: 
Харківська міська територіальна громада
 
Спроможність закладу  - 520 учнів
 
Відповідно до Положення про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти та новій редакції Положення про індивідуальну форму здобуття освіти - наказ Міністерства освіти і науки України від 10.07.2019 року № 955 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 12 січня 2016 року № 8» здобуття освіти в ліцеї може організовуватися за інституційною (очною денною, дистанційною та мережевою) або індивідуальною (екстернатною формою (екстернат), сімейною (домашньою) формою та педагогічним патронажем). Для забезпечення індивідуальної форми здобуття освіти можуть використовуватися технології дистанційного навчання відповідно до Положення про дистанційне навчання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25 квітня 2013 року N 466