Фестиваль-відкриття року німецької мови

9-10 вересня в Києві відбувся фестиваль-відкриття року німецької мови в Україні, який був ініційований міністерствами закордонних справ Німеччини і України. Свято відкрили посол Німеччини в Україні доктор Ернст Райхель, мер Києва Віталій Кличко і генеральний секретар інституту Ґете Йоганнес Еберт.

На святі виступили українські та німецькі музичні групи, пройшли найчисленніший урок німецької мови, IT-семінари, демонстрації наукових експериментів і інші заходи.

Інститут Ґете запросив для участі в фестивалі-відкритті учасників проекту "Школи-партнери майбутнього", в число яких входить і наш Ліцей. 10 учнів 8-11 класів у супроводі вчителя німецької мови Т.М. Чепурної стали гостями даного масштабного свята.