Про проект "Школи: партнери майбутнього"

Проект «PASCH» - «Школи: партнери майбутнього» був створений в 2009 році з ініціативи Міністерства закордонних справ ФРН.

У проект входять 1500 шкіл по всьому світу і 15 шкіл в Україні.

Харківський університетський ліцей є частиною PASCH-проекту в рамках Інституту Гете.

Ліцей отримує все необхідне для ефективного проведення уроків німецької мови: комп'ютери, принтер, магнітофони, підручники, відеофільми, актуальні німецькі журнали.

Учні та вчителі німецької мови регулярно відвідують семінари, воркшопи, курси німецької мови, проводяться викладачами з Німеччини.

Учні ліцею беруть участь у конкурсах, переможці мають можливість безкоштовно відвідувати в Німеччині курси німецької мови.

Ліцеїсти щорічно складають іспити з німецької мови на отримання сертифікатів міжнародного зразка. За час існування проекту іспити на рівні А1, А2 здали понад 200 учнів, В1 - понад 30, В2 - 10, С1 - 7.