"Типова Європа"

19-21 березня в інституті Гете (Київ) відбувся театральний воркшоп «Типова Європа», в якому взяли участь 24 учні з українських шкіл, які беруть участь в проекті «Школи-партнери майбутнього». Наш ліцей представляли Антон Фуніков з 11-Г і Артем Волошин з 8-А класу.

Протягом трьох днів референт Ганна Цюльке знайомила дітей з багатьма секретами театральної майстерності, в результаті чого з'явилися оригінальні сценічні імпровізації на тему Зевса і Європи.

Хлопці також працювали в групах і зробили сценічну презентацію «Європа: за і проти», говорили про роль України в Європі, складали пісні, робили сценічні колажі, грали на сцені. Найголовніше, що це відбувалося німецькою мовою!

Все було чудово! Велике спасибі співробітникам інституту Гете за чудову можливість участі в семінарі. Хочемо ще!