Зустріч Харківського міського голови Г.Кернеса з переможцями міського конкурсу творчих робіт «Мандрівка центром Харкова»

24 січня у великій залі засідань Харківської міської ради пройшов прийом Харківським міським головою Геннадієм Кернесом переможців міського конкурсу творчих робіт «Мандрівка центром Харкова».

Міський конкурс творчих робіт «Мандрівка центром Харкова» проводився серед учнів 5-11-х класів шкіл міста з ініціативи Харківського міського голови Г. Кернеса з метою підвищення інтересу молоді до стратегічного розвитку міста та підтримки молодих авторів.

У конкурсі взяли участь 225 школярів зі 145 навчальних закладів міста. Конкурсанти  представили вірші, есе, казки та оповідання про 16 пам'яток Харкова, розташованих у центрі міста, зокрема, про Держпром, оперний театр, фонтан «Дзеркальний струмінь», Харківський цирк, Алею гостей кінофестивалю «Харьковский бузок», пам'ятники отаману Сірку, Тарасові Шевченку, Людмилі Гурченко, футбольному м'ячу тощо.

Серед ліцеїстів переможцями стали 3 учнів: Семенченко Олександра (9-А), Савченко Єва (10-А) та Петриківа Таїсія (6-А). Їх роботи ввійшли до збірника творів. Щиро вітаємо ліцеїстів із перемогою! Велика подяка всім, хто підтримував і надихав юних авторів.

Усі переможці конкурсу отримали подарункове видання книги «Мандрівка центром Харкова».