ВСТУП ДО ЛІЦЕЮ У 2024 РОЦІ

Зарахування дітей в 2024 р. відбуватиметься у відповідності до положень Закону України «Про повну загальну середню освіту» та згідно з «Правилами зарахування учнів до КЗ «Харківський університетський ліцей», а саме:

До 1 класу:

Вступ до 1-го класу буде здійснюватися відповідно  до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367:

• електронна реєстрація до 1-х класів закладів загальної середньої освіти за адресою:  https://school.isuo.org/ (наш номер в системі 13670) або в приймальній ліцею;
  • прийом заяв   про зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти м.Харкова  у 2024 році здійснюватиметься з 8 квітня по 31 травня 2024 року (та після 15 червня на вільні місця);
  • заява про зарахування подається одним з батьків (усиновлювачів);
  • такими, що проживають на території обслуговування ліцею, є мешканці, що мають постійну реєстрацію, та зареєстровані внутрішньо переміщені особи. Територія обслуговування ліцею - Харківська міська територіальна громада;
  • у ліцеї процедура жеребкування не проводиться;
  • держава гарантує здобуття загальної середньої освіти за найбільш безпечною для дитини формою навчання, що може забезпечити заклад освіти (форму обирають батьки).

До 5 класу:

До 10-х класів:

На 2024-2025 навчальний рік ліцей пропонує наступні профілі:

•   іноземної філології (англійська, німецька або французька);
  •  історичний (історії і права);
  • природничо-математичний;
  •  математичний (фізики, математики і комп'ютерних технологій).

Всі учні 9-х класів ліцею (які не виявили намір припинити навчання в ньому) переводяться відповідним наказом до 10-х класів. За відповідною заявою одного з батьків учня або самого учня (у разі його повноліття) учень продовжує навчання в класі за обраним профілем.

Для випускників 9-го класу інших шкіл:

На вільні місця до 2-4-х, 6‒9-х, 10-х класів

Зарахування   відбувається за результатами конкурсного відбору, якщо кількість заяв перевищить кількість вільних місць. Заяву можна подати в приймальній ліцею або надсилати в електронному вигляді на адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  . Зразок заяви надається за посиланням.

На вільні місця у 1-х – 10-х класах без конкурсу зараховуються  учні та учениці, які:

•  здобули початкову або базову освіту в ліцеї,
  •  є рідними братами та/або сестрами учнів, які здобувають освіту в ліцеї;
  •   є дітьми працівників ліцею.